Boli ste úspešne prihlásený.

Vodič autobusu

Voľná pracovná pozícia vodič autobusu

Miesto práce

  • Košice a okolie

Náplň práce

  • vodič autobusu

Požiadavky na zamestnanca

  • kvalifikačnú kartu
  • dobrý zdravotný stav
  • platné psychotesty
  • bezúhonnosť
  • zodpovedný prístup k práci
  • kultivované vystupovanie
  • vysoká schopnosť sebakontroly a sebaovládania
  • vysoké pracovné nasadenie

Vodičský preukaz

  • D

Ponúkaný plat

  • dohodou

Termín nástupu

  • dohodou

Iné výhody

Druh pracovného pomeru

  • hlavný pracovný pomer

Informácie pre uchádzača

V prípade, že spĺňate uvedené požiadavky a máte záujem zúčastniť sa výberového konania na uvedenú pozíciu, pošlite, prosím, svoj štruktúrovaný životopis a motivačný list emailom na adresu: kolarova@eurobus.sk

Životopis zasielajte s uvedením názvu pozície v predmete správy.

Kontaktovaní a následne zaradení do výberového konania budú len tí uchádzači, ktorí najviac vyhovejú uvedeným požiadavkám. Ďakujeme za pochopenie.

Spolu s dokumentáciou nám, prosím, zašlite aj súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v našej spoločnosti :
“V zmysle Zák.č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov dávam svoj súhlas na spracovanie, správu a archiváciu mojich osobných údajov na dobu na dobu jedného roka v spoločnosti eurobus, a.s., Staničné námestie 9, Košice pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie.“

Stručná charakteristika spoločnosti

  • tuzemská a zahraničná autobusová doprava (pravidelná a nepravidelná)

Miesto pôsobenia:

  • Košice, Rožňava, Spišská Nová Ves

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

  • Doprava a špedícia

Adresa

Kontakt:
eurobus, a.s.
staničné námestie 9
040 04 Košice
personálne@eurobus.sk

tel. 0918 610 218