Boli ste úspešne prihlásený.

Klobásový festival v maďarskej Békescsabe 26. 10. 2019

Jeden z najznámejších klobásových festivalov v Strednej Európe v maďarskej Békescsabe, na ktorom až 500 mužstiev preteká v robení čabianskej klobásy. Ochutnávka vín a ostrá maďarská klobása v jeden deň. Strávte chutný deň s bohatým programom nielen pre gurmánov.
 
 

 

Termín: 26. 10. 2019

Cena: 29 € / osoba

Program zájazdu:

Odchod z Košíc v skorých ranných hodinách. Po príchode do Békešskej Čaby krátka autobusová prehliadka mesta. Následne sa presuniete na jeden z najznámejších klobásových festivalov v Strednej Európe, na ktorom až 500 mužstiev súťaží v robení čabianskej klobásy. Spoznáte jej výrobu, zabíjačkové zvyky a tiež navštívite výstavu potravín a poľnohospodárstva.
Súčasťou festivalu sú aj vinárske veselice, kde sa predstavia vínne pivnice z rôznych regiónov Maďarska. Strávite chutný deň s bohatým programom Slovákov a Maďarov žijúcich v meste a v jeho okolí. V tento deň máte jednoducho o sýty žalúdok a dobrú náladu postarané. Vo večerných hodinách odchod na Slovensko.
V rámci individuálneho voľna, možnosť návštevy termálnych kúpeľov Árpád. Tak neváhajte a prežite veselý a chutný deň s pravými Čabajskými klobáskami.

Rezervácie lístkov a viac informácií o zájazde vám radi poskytneme na ckeurobus@eurobus.sk alebo 0907979107.