Boli ste úspešne prihlásený.

Nové expresné spoje

Cestujte rýchlejšie a luxusnejšie s novými autobusmi IVECO MAGELYS


 

 

Informatívne cestovné poriadky 
platné od 13. 9. 2021


Revúca - Košice a späť

       
4:20   Revúca, AS   16:55
4:30   Lubeník, hotel   16:45
4:35   Jelšava, námestie   16:40
4:55   Štítnik, námestie   16:20
5:10 pr Rožňava, AS od 16:05
5:15 od pr 16:00
5:21   Krásnohorské Podhradie, čakáreň   15:54
5:35   Jablonov nad Turňou, rázcestie žel. stanica   15:40
5:40   Hrhov, Št. rybárstvo   15:35
5:50   Turňa nad Bodvou, rázcestie Háj   15:25
6:00   Moldava nad Bodvou, mesto   (
6:15   Košice, Šaca, Benzinol   15:05
6:27   Košice, SOŠ automobilová   14:53
6:35   Košice, AS   14:45
       


 



Dobšiná - Košice a späť

       
5:30   Dobšiná, námestie   18:35
5:45   Nižná Slaná, námestie   18:25
5:50   Gemerská Poloma, most   18:15
6:00 pr Rožňava, AS od 18:05
6:05 od pr 18:00
6:11   Krásnohorské Podhradie, čakáreň   17:54
6:25   Jablonov nad Turňou, rázcestie žel. stanica   17:40
6:30   Hrhov, Št. rybárstvo   17:35
6:40   Turňa nad Bodvou, rázcestie Háj   17:25
7:00   Košice, Šaca, Benzinol   17:05
7:12   Košice, SOŠ automobilová   16:53
7:20   Košice, AS   16:45
       

 



Rožňava - Košice a späť

   
15:15 Rožňava, AS 11:15
15:21 Krásnohorské Podhradie, čakáreň 11:09
15:35 Jablonov nad Turňou, rázcestie žel. stanica 10:55
15:40 Hrhov, Št. rybárstvo 10:50
15:50 Turňa nad Bodvou, rázcestie Háj 10:40
16:10 Košice, Šaca, Benzinol 10:20
16:22 Košice, SOŠ automobilová 10:08
16:30 Košice, AS 10:00
   

 

Prepravu zabezpečuje: eurobus, a. s.

Dni prevádzky:
- premáva v pracovné dni
- nepremáva 31.12.

e-mail: eurobus@eurobus.sk 

tel: +421 55 680 72 20 alebo +421 55 680 73 06

Cestovné a druhy cestovného sú uvedené v Tarife prímestkej dopravy >