Boli ste úspešne prihlásený.

Staň sa vodičom

Nemáš vodičák? Uhradíme v plnej výške!

  • Uhradíme vodičský preukaz skupiny D aj KKV v hodnote 3000 €
  • Príspevok na kartu do digitálneho tachografu
  • Preplácanie periodických školení KKV
  • Zľavy na prímestskú dopravu rodinným príslušníkom

Pracujte v skupine Tempus a máte možnosť využívať auto za výhodných podmienok.

Napríklad:

najnovšieho autobusu IVECO

Spoločnosť eurobus, a.s. disponuje 350 modernými autobusmi v štandardnom aj komfortnejšom prevedení.
Väčšinu vozového parku tvoria najmodernejšie autobusy IVECO Crossway, nízkopodlažné autobusy IVECO Crossway LowEntry a pre MHD najmodernejšie autobusy IVECO Urbanway.

Najnovšie modely klimatizovaných autobusov s bezbariérovým nástupom a pohodlným sedením sú vybavené tiež nabíjacími adaptérmi USB.

Prímestskú dopravu realizujeme na 116-tich prímestských linkách v Košickom, Spišskom a Gemerskom regióne.
Mestskú autobusovú dopravu eurobus realizujeme na mestských linkách v Spišskej Novej Vsi a v Rožňave.

Voľné pracovné miesta:

Vodič autobusu
Водій автобус

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie prímestskej autobusovej dopravy v Košiciach a v okolí
- vedenie cestného motorového vozidla - autobusu
-  práca so strojčekom
- výdaj cestovných lístkov
- preplatenie  Vodičského oprávnenie skupiny D a Kvalifikačnej karty vodiča

Zamestnanecké výhody, benefity

- náborový príspevok 2000€ na základe internej smernice
- ošatenie podľa firemného štandardu
- príspevok na poistenie zodpovednosti za škodu
- príspevok na kartu vodiča do digitálneho tachografu
- uhradíme vodičský preukaz sk. D v plnej výške
- uhradíme KKV v plnej výške
- preplácanie periodických školení KKV zamestnávateľom
- poskytovanie zliav na prímestskú dopravu (zamestnanec, rodinní príslušníci)
- perspektívna práca v stabilnej spoločnosti
- technická a organizačná podpora materskej spoločnosti
- práca v stabilnej spoločnosti s komplexnou ponukou služieb v automobilovej oblasti
- možnosť prenájmu nového motorového vozidla za exkluzívnych podmienok ( prenájom od 219€/ mes s možnosťou odkúpenia po 48 mesiacov )
- zvýhodnené ceny mobilných telefónov a paušálov v ORANGE pre zamestnancov i rodinných príslušníkov
- Multisport karta
- Sphere karta
- odmena pri životných a pracovných jubileách až do výšky 350 €
- odmena pri odporučení zamestnanca 1000€
- zvýhodnené ceny PHM

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika
autobusová preprava

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

doprava

Vodičský preukaz

B, C, D

Počet rokov praxe

1

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- vodičský preukaz skupiny D a kvalifikačná karta vodiča sú podmienkou,
- zodpovednosť
- psychická odolnosť
- komunikatívny typ

Mzdové podmienky

1 100 € - 1 600 € / mesiac brutto + zákonné príplatky, prémie a diéty

Automechanik
Автомеханік

- oprava autobusov IVECO BUS a nákladných motorových vozidiel IVECO, TATRA a
- montáž a servis doplnkov
- kontrola technického stavu vozidiel
- diagnostikovanie porúch motorových vozidiel
- stanovenie optimálneho spôsobu opráv
- vykonávanie mechanických opráv a výmeny opotrebovaných súčiastok a častí motorových vozidiel
- používanie meracích a diagnostických prístrojov a zariadení
- montáž a servis doplnkov a príslušenstva
- vykonávanie pravidelných prehliadok, záručných, pozáručných a generálnych opráv motorových vozidiel

- korektný prístup a spravodlivé odmeňovanie (skúsených mechanikov zaplatíme, nováčikov zaučíme)
- možnosť prenájmu nového motorového vozidla za exkluzívnych podmienok
- pravidelné vzdelávanie v oblasti práce
- vlastné stravovacie zariadenie
- MultiSport karta
- zamestnanecké zľavy na služby a produkty v rámci celej skupiny firiem Tempus Group

Opravovne a servisy (okrem áut) a iné osobné služby

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

technické, elektrotechnické, automobilové

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

B

- schopnosť samostatne pracovať,
- vodičský preukaz skupiny C výhodou,
- predošlá prax na podobnej pozícii výhodou,
- silný záujem pracovať v oblasti servisných služieb,
- tímový prístup k práci,
- cieľavedomosť, vysoké pracovné nasadenie.

800 € - 1 500 € / mesiac brutto + zákonné príplatky, prémie a diéty

Ak máte záujem pracovať v spoločnosti eurobus a.s., pošlite nám, prosíme, Váš profesijný životopis alebo nám o sebe napíšte na tempusprofesia.sk:

Tu si môžete pozrieť zamestnanecké benefity, ktoré ponúka spoločnosť eurobus a.s. svojim zamestnancom.

Kontakt:
eurobus, a.s.
Staničné námestie 9
040 04 Košice
kariera@tempus.sk
tel. +421 918 610 218

UPOZORNENIE: Upozorňujeme záujemcov o pracovný pomer v spoločnosti eurobus, a.s., že k žiadosti o prijatie do zamestnania je potrebné doložiť životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov. Formulár súhlasu nájdete nižšie. Nevyžiadané zaslané dokumenty po 3 mesiacoch skartujeme. Ak budete mať záujem o obnovenie žiadosti, opätovne zašlite všetky uvedené dokumenty na príslušnú mailovú adresu. Žiadame záujemcov o absolventskú prax, aby sa o podmienkach najprv informovali na príslušnom úrade práce, kde musia byť minimálne 3 mesiace evidovaní. Následne záujemca zašle na uvedenú mailovú adresu žiadosť o AP a životopis.

ŠTUDUJ, PRAXUJ, ZARÁBAJ POČAS STREDNEJ ŠKOLY

Od roku 2020 spoločnosti eurobus a.s. a TEMPUS GROUP a.s. pripravujú v rámci projektu Systém duálneho vzdelávania pre praktické vyučovanie v odbore: 6317 M Obchodná akadémia.

Spolupracujeme s: Obchodná akadémia, Watsonova 61, 040 01  Košice

Učebná zmluva: Absolvovanie výcviku počas všetkých 4 rokoch výlučne v administratívnych budovách spoločností Tempus. Dĺžka vyučovacieho dňa v 1. ročníku je 6 hodín/týždenne. Dĺžka vyučovacieho dňa v 2 - 4 ročníku je 7 hodín/týždenne.

Praktické vyučovanie: prebieha v moderne zariadených kanceláriách pod vedením skúsených inštruktorov – zamestnancov spoločnosti formou individuálnej výuky. Spoločnosť TEMPUS GROUP a.s. poskytuje ekonomické, personálne a IT služby pre eurobus a.s.

Motivácia:

  1. od prvého ročníka je žiak členom profesionálneho tímu
  2. motivačné štipendium
  3. stravovanie so stravnými lístkami Up Déjeuner
  4. praktické skúsenosti

Silné stránky duálneho systému vzdelávania:

  • Nadobudnutie praxe, kvalifikácie a výučba na nových technológiách priamo u zamestnávateľa
  • Plynulý prechod zo vzdelávania na trh práce
  • Vplyv zamestnávateľov na obsah odborného vzdelávania, aktuálnosť odborných vzdelávacích programov a  ich obsah
  • Úzka spolupráca podniku, školy, žiaka a rodiča
  • Motivácia žiaka k lepším pracovným a študijným výkonom prostredníctvom prospechových štipendií
  • Osvojenie si pracovných návykov a zlepšenie pracovnej morálky
  • Žiak v rámci duálneho vzdelávania zažíva reálne pracovné situácie a osvojuje si firemnú kultúru
  • Overenie znalostí absolventa zamestnávateľom pri ukončovaní štúdia
  • Vysoká pravdepodobnosť získania pracovnej zmluvy so zamestnávateľom

Viac info na https://dualvkocke.sk/