Boli ste úspešne prihlásený.

Opatrenia krízového štábu Košického samosprávneho kraja

S účinnosťou od štvrtka 19.3.2020 bude až do odvolania zákaznícke centrum eurobus na autobusovej stanici v Košiciach ZATVORENÉ. Cestujúcim budeme poskytovať v čase 12:00-16:00hod. iba telefonické informácie na telefónnom čísle 055/6807306. Dobitie kreditu na dopravnú kartu a vybavvenie novej dopravnej karty môžete realizovať len prostredníctvom aplikácie UBIAN. Ďakujeme za pochopenie.


OPATRENIA OD 17.3.2020

OPATRENIA na základe záverov zo zasadnutia Krízového štábu Košického samosprávneho kraja zo dňa 16.03.2020:
1. Od 17.3.2020 je v prímestskej pravidelnej autobusovej doprave povinnosťou cestujúcich nosenie ochranných pomôcok tváre pri nastupovaní do autobusov (ochrana vodiča) a následnej preprave v autobusoch (ochrana cestujúcich).
2. Od 17.3.2020 je v prímestskej pravidelnej autobusovej doprave povinnosťou vodičov nosenie ochranných pomôcok tváre.
3. Cestujúcim nebude umožnené využívanie prvých dvoch radov sedadiel.
4. Dopravcovia zabezpečia obnovu polymérovej dezinfekcie autobusov v týždennom intervale tak, aby bola zabezpečená 100 % dlhodobá ochrana dezinfikovaných vozidiel až do odvolania.


VÝZVA PRE CESTUJÚCICH V SÚVISLOSTI ZACHOVANIA ZDRAVIA VODIČOV A CESTUJÚCICH !

Na základe odporúčania ústredného krízového štábu SR a zavedených opatrení iných dopravcov vyzývame cestujúcich na nosenie ochranných pomôcok, rúšok, prípadne šálov, šatiek, prípadne inej vhodnej alternatívy pri nastupovaní do autobusov! V opačnom prípade bude cestujúci z dopravy vylúčený! 

Zároveň cestujúcich vyzívame, aby využívali bezkontaktnú formu dopravného lístka (dopravnú kartu). Kredit na dopravnej karte si cestujúci môžu nabiť z pohodlia domova prostredníctvom aplikácie UBIAN.


ZAVEDENIE PRÁZDNINOVÉHO REŽIMU V DOPRAVE

Oznamujeme cestujúcim, že od piatku 13. marca 2020 je v prímestskej autobusovej doprave a v mestskej hromadnej doprave v Spišskej Novej Vsi a v Rožňave na základe rozhodnutia ústredného krízového štábu SR zavedený prázdninový režim.


ZÁKAZNÍCKE CENTRUM V OBMEDZENOM REŽIME

Oznamujeme cestujúcim, že s účinnosťou od pondelka 16. marca 2020 až do odvolania funguje zákaznícke centrum v Košiciach v obmedzenom režime. Otváracie hodiny budú zmenené na 12:00 - 16:00 hod. Predaj cestovných lístkov do zahraničia je pozastavený.