Boli ste úspešne prihlásený.

Virtuálna dopravná karta v mobile

 

Pre platbu mobilom je potrebné mať smartfón s operačným systémom Android vo verzii 5.1 a novšej, podporujúci NFC a mať nainštalované aplikácie Google Pay a Ubian.

      


 

 

Viac informácií na UBIAN  >

 


 

S účinnosťou od pondelka 2.8.2021, vám predstavujeme možnosť zakúpenia dopravnej karty s nárokom na zľavnené cestovné, prostredníctvom aplikácie UBIAN.

Prostredníctvom aplikácie UBIAN je možné zakúpiť následujúce dopravné karty:

Cestovné pre žiaka základnej školy
(s potvrdením o návšteve školy, vo veku od 6 r. do 15 r.)
Cestovné pre žiaka strednej a vysokej školy
(s potvrdením o návšteve školy, vo veku od 15 r. do 26 r.)
Cestovné pre cestujúceho s platným preukazom ŤZP, ŤZP-S
Základné cestovné

Na vybavenie dopravnej karty vám stačí aktuálna fotografia, potvrdenie o návšteve školy (žiacke a študentské karty) a pre karty ťažko zdravotne postihnutých cestujúcich platný preukaz osoby ŤZP, ŤZP-S.
Novinkou je možnosť vyzdvihnutia karty na zákaznické centrum v Gelnici.


Od 1.2.2020 si svoju novú dopravnú kartu na prímestskú dopravu môžete vybaviť online. Nemusíte tak navštíviť zákaznícke centrum. Cena dopravnej karty ostáva nezmenená 6 €. Doručenie karty si môžete objednať poštou s príplatkom 2 €, alebo si ju môžete vyzdvihnúť bezplatne na jednom zo zákazníckých centier v Košiciach, Rožňave alebo v Spišskej Novej Vsi.

 


Taktiež si môžete dobiť kredit dopravnej karty v pohodlí domova alebo kdekoľvek ste, bez potreby mať so sebou hotovosť. Navyše, dobíjanie kariet online šetrí čas vodičovi pri nástupe cestujúcich do autobusu (minimálny dobíjaný kredit u vodiča je 10 €).

Postup je jednoduchý:

  • Na webovej stránke https://www.ubian.sk/register alebo v bezplatnej mobilnej aplikácii UBIAN si registrujete svoju čipovú kartu, vydanú spoločnosťou eurobus a.s.
  • Keď už svoj účet v aplikácii máte, na stránke https://www.ubian.sk/dobit-kartu alebo v časti KARTA v aplikácii sa do svojho účtu prihláste.
  • Nastavte výšku kreditu, ktorý si želáte dobiť a zaplaťte zaň svojou platobnou kartou.

UPOZORNENIE: 

Pri nabíjaní kreditu na vašu čipovú kartu cez aplikáciu UBIAN sa Vám kredit na kartu dobije hneď, ako priložíte kartu k zariadeniu v prímestskej doprave eurobus. Na vašom účte by sa mala zobrazovať výška dobitého kreditu označená ako: "Na spracovanie" ale "Čakajúce operácie".

V prípade akýchkoľvek problémov s nabíjaním sa prosíme obráťte na Ubian na ich Facebooku https://www.facebook.com/ubianisti/ alebo emailom na info@ubian.sk.