Boli ste úspešne prihlásený.

Zakúpenie dopravnej karty online

Od 1.2.2020 si svoju novú dopravnú kartu na prímestskú dopravu môžete vybaviť online. Nemusíte tak navštíviť zákaznícke centrum. Cena dopravnej karty ostáva nezmenená 5,50 €. Doručenie karty si môžete objednať poštou s príplatkom 2 €, alebo si ju môžete vyzdvihnúť bezplatne na jednom zo zákazníckých centier v Košiciach, Rožňave alebo v Spišskej Novej Vsi.

 


Taktiež si môžete dobiť kredit dopravnej karty v pohodlí domova alebo kdekoľvek ste, bez potreby mať so sebou hotovosť. Navyše, dobíjanie kariet online šetrí čas vodičovi pri nástupe cestujúcich do autobusu (minimálny dobíjaný kredit u vodiča je 10 €).

Postup je jednoduchý:

  • Na webovej stránke https://www.ubian.sk/register alebo v bezplatnej mobilnej aplikácii UBIAN si registrujete svoju čipovú kartu, vydanú spoločnosťou eurobus a.s.
  • Keď už svoj účet v aplikácii máte, na stránke https://www.ubian.sk/dobit-kartu alebo v časti KARTA v aplikácii sa do svojho účtu prihláste.
  • Nastavte výšku kreditu, ktorý si želáte dobiť a zaplaťte zaň svojou platobnou kartou.

UPOZORNENIE: 

Pri nabíjaní kreditu na vašu čipovú kartu cez aplikáciu UBIAN sa Vám kredit na kartu dobije hneď, ako priložíte kartu k zariadeniu v prímestskej doprave eurobus. Na vašom účte by sa mala zobrazovať výška dobitého kreditu označená ako: "Na spracovanie" ale "Čakajúce operácie".

V prípade akýchkoľvek problémov s nabíjaním sa prosíme obráťte na Ubian na ich Facebooku https://www.facebook.com/ubianisti/ alebo emailom na info@ubian.sk.